preloader

İŞİM İÇİN SEYAHAT

E-Posta : info@isimicinseyahat.com

EMAIL

info@isimicinseyahat.com

Bizi Arayın

0(850) 304 03 58

Biz Sizi Arayalım

Blog

  • Ana Sayfa
  • Blog
  • İş Seyahatlerinizde Yanınızda Bulundurmanız Gereken 10 Şey
İş Seyahatlerinizde Yanınızda Bulundurmanız Gereken 10 Şey

İş Seyahatlerinizde Yanınızda Bulundurmanız Gereken 10 Şey

Muhtemelen iş seyahatleriniz için uzun mesafeler kat ediyorsunuzdur. Belkide günde 10 saat ayakta kalmak zorunda kalıyorsunuz. Belkide yeni bağlantılar kurmak ve yeni anlaşmalar yapmak için ordasınız. Seyahatiniz 1 günde sürebilir 10 günde sürebilir. Bu yazımızda sizlere iş seyahatlerinizde yanınızda bulundurmanız gereken şeyler hakkında bilgi vereceğiz. Bu ürünler belkide sizi büyük stresten kurtararak tamamen işinize odaklanmanızı ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak.

Taşınabilir Şarj Cihazı

Listemizin birinci sırasında taşınabilir şarj cihazları yer alıyor. Ortalama 6000mah kapasiteli bir powerbank işinizi rahatlıkla görecektir. Powerbankınızın yanınızda olması sizleri priz arama derdinden kurtaracak belkide 1 değil birden fazla anlaşma yapmanıza olanak sağlayacak.

powerbank

Klasik Not Defteri

Kulağa biraz garip gelebilir, ancak bazen bir not defteri sizi stres ve sıkıntıdan kurtarabilir. Telefonla girilmeyen toplantılara herhangi bir kırtasiyeden uygun fiyatlarla alabileceğiniz bir not defterine iş toplantınızla alakalı bir çok şeyi not alabilirsiniz.

not defteri

Tükenmez Kalem

Not alıyorsanız tabiki birde kaleme ihtiyacınız olacak. Bir iş görüşmesinde veya konferansta kaleminizi ödünç verip unutabilirsiniz mümkün olduğunca yanınızda 1 den fazla kalem taşımaya özen gösterin.

tükenmez kalem

Kartvizit ve Kartvizitlik

İş görüşmelerinde kartvizitlere bolca ihtiyacınız olacak. Güzel tasarlanmış bir kartvizit size iş anlaşmaları için kapıları kolay bir şekilde açabilir. Tabiki kartvizitleri güzel bir kartvizitlik ile taşımanız hem sizi kaliteli gösterecek hemde 1 den fazla kartvizit taşımanızı sağlayacak.

kartvizit

Nefes Temizleme Ürünleri

Ağız kokusu iş görüşmelerinde çok kötü sonuçlar doğurabilir. Eczaneden alacağınız uygun fiyatlı bir gargara veya diş macunu size çok yararlı olacaktır. İş görüşmesine başlamadan önce ağzınızı çalkamanızda yada fırçalamanızda yarar var.

nefes temizleme

Klasik Deodorant

Benzer şekilde kötü bir koku ile iş toplantısına katılacağınızı düşünmüyoruz. İşleriniz uzun sürebilir sıkıntı ve stres başını alıp gidebilir ve buda terlemeye sebeb olabiliri. Bu yüzden yanınızda her zaman 1 adet deodorant veya parfüm bulundurmaya özen gösterin.

deodorant

Laptop Çantası

Çanta iş seyahatlerinin olmazsa olmazlarındandır. Hem derli toplu olmanız hemde bilgisayarınızı yanınızda taşıyabilmeniz için kaliteli ve güzel bir çantaya sahip olun. Laptop çantanızda bilgisayarınızı, iş dosyalarınızı, not defterinizi ve kalemlerinizi rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

laptop çantası

Küçük Su Termosu

Su biz insanlar için çok önemli bir ihtiyaçtır. Çantanıza koyup yanınızda taşıyabileceğiniz bir termos sizi herzaman rahat ve güvende hissettirecektir. Sağda solda su aramamak için her zaman yanınızda ufak bir termos bulundurun.

termos

Atıştırmalık Yiyecekler

Gün boyu çalışırken yemek yemeyi unutabilirsiniz. Yada işleriniz çok yoğun olabilir yemeğe vakit ayıramamak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden çantanızda yüksek kalorili atıştırmalık yiyecekler bulundurun. Bunlar fındık, antep fıstığı gibi şeyler de olabilir çikolata vb şeylerde.

atıştırmalık

Ayakkabı Tabanlığı

İş seyahatlerinizde gün boyu ayakta durmak zorunda kalabilirsiniz. Ortopedik bir ayakkabı tabanlığı hem ayaklarınızın terlemesini önleyecek hemde ayaklarınızın rahat etmesini sağlayacak. Bu yüzden ayaklarınıza değer verin ve yanınızda uygun fiyatlı bir ayakkabı tabanlığı bulundurun.

ayakkabı tabanlığı