preloader

İŞİM İÇİN SEYAHAT

E-Posta : info@isimicinseyahat.com

EMAIL

info@isimicinseyahat.com

Bizi Arayın

0(850) 304 03 58

Hizmetler

Kurumsal Transfer

Kurumsal Transfer

Firmalar için iş ilişkileri çok önemlidir. Bu konuda sürekli olarak görüşmeler yapan firmalar misafir ağırlayarak müşterilerini ve iş ilişkisinde bulunduğu kişileri ağırlamaktadır. Ağırlama konusunda da en iyi hizmeti vermek için farklı hizmet taleplerinde bulunabilmektedir. Müşterilerini ve iş ortaklarını  en iyi şekilde ağırlamak isteyen firmalar ağılayacakları kişiler için transfer hizmetleri talebinde bulunmaktadır. İşim İçin Seyahat olarak bu konuda sizlere profesyonel olarak hizmet vererek transfer talepleriniz için gerekli olan bütün hizmeti en ince ayrıntısına kadar sunmaktayız.


Havalimanı Transfer Hizmetleri

Müşterileriniz veya iş ortaklarınız şehir dışından gelebilir. Böyle bir durumda havalimanından kendi ofisinize ulaşımın sağlanması gerekir. Müşteri ve iş ortaklarınızın en iyi şekilde ağırlanması içinse havalimanı transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Firma olarak sizlere sunduğumuz bu hizmette ise istediğiniz kişiler havalimanında karşılamakta ve istediğiniz yere özel araçlarımız ile ulaştırmaktayız.

Transfer işlemlerimiz her zaman özenle gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizdir. Bu nedenle özel araçlar ile karşılama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Özel şoförlerimiz ile ilgili kişiler havalimanında belirlenen saatte karşılanmaktadır. Kişi sayısına göre belirlenen araç tipleri ile müşteri veya iş ortaklarınız alınmakta ve dilediğiniz yere ulaştırılmaktadır. Böylelikle prestijli bir imaj çizmeniz sağlanmaktadır.


Otel Transfer Hizmetleri

Transfer hizmetlerimiz sadece havalimanından almak ile sınırlı tutulmamaktadır. Firma olarak anlayışımız müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde her zaman en kapsamlı hizmetleri sunmak ve müşterilerimizin her zaman yüzde yüz memnuniyet duymasıdır. Bu nedenle transfer işlemlerinde sadece havalimanından transfer değil, dilediğiniz yerden misafirlerinizin oteline transferi de firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Misafirinizin istediği saatler içerisinde havalimanından otele veya otelden havalimanına transfer işlemleri gerçekleştirilmektedir. Böylelikle misafirinizin konforlu bir seyahat geçirmesi transfer işlemleri ile de sağlanmaktadır.


Transfer Hizmetlerimiz İle Ayrıcalığı Yakalayın

İşim İçin Seyahat, sizlere her zaman en iyisini sunmaya devam etmektedir. Transfer hizmetlerimizde de en iyi hizmeti almanız için ve kendinizi ayrıcalıklı hissetmeniz için birçok ayrıntı düşünülmektedir. Transfer işlemlerinde kullanılacak araç tipi seçenekleri sizlere sunulmaktadır. Bu seçenekler sayesinde dilediğiniz araç tipi sizler için ayrılarak transfer işlemleri gerçekleşmektedir.

Bilindiği gibi misafirler her zaman tek kişi olmazlar. Bir grup halinde gelen misafirleri ağırlamak daha büyük bir dikkat ve daha iyi hazırlanmış bir organizasyon gerektirir. Bu konuda firmamıza güvenebilirsiniz.

Misafirlerinizin sayısına göre araç sayısı ve araç tipleri seçilmekte ve hiçbir mağduriyete izin vermeden transfer işlemleri konusunda deneyimli personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Böylelikle şirket olarak ihtiyacınız olan transfer hizmetlerini en iyi şekilde almış olursunuz.

Firmamız her zaman zamana riayet ederek çalışmaktadır. Transfer işlemlerinde de zaman oldukça önemlidir. Havalimanında veya otelde zamanında bulunulması gerekmektedir. Misafirlerinizin bekletilmesi hiç de hoş karşılanmayacak bir davranış olacaktır. Bu tip durumlarla karşılaşmamak için ayrıca özen gösteren firmamız istenilen saatlerde istenilen yerde olmak için bütün tedbirlerini almaktadır. Özellikle istenmeyen araç arızalarına karşı ek araçlarını görevlendirerek sizin hiçbir şekilde mağdur olmamanız için gerekli olan bütün imkanları sunmaktadır.


Transfer Hizmetlerinde Fiyat Politikası

İşim İçin Seyahat olarak her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Bu nedenle gerçekleştirilecek olan transfer hizmetleri hem kaliteli hem de müşterilerimizin bütçelerine uygun olması için gerekli olan bütün detaylar düşünülmektedir.

Sizlerde hem uygun fiyatlardan yararlanmak hem de sorunsuz hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Günün her saati hizmetlerini sürdüren firmamız sizlere talep ettiğiniz transfer hizmetlerini en iyi şekilde organize ederek işlemleri gerçekleştirecektir. Böylelikle misafirlerinizi ağırlamak sizin için daha keyifli bir hal alabilecek.