preloader

İŞİM İÇİN SEYAHAT

E-Posta : info@isimicinseyahat.com

EMAIL

info@isimicinseyahat.com

Bizi Arayın

0(850) 304 03 58

Hizmetler

Kurumsal Konaklama Otel

Kurumsal Konaklama Otel

Şirketler iş seyahatlerinde, fuar gezilerinde ve diğer organizasyonlarında konaklama ihtiyacı duyabilmektedir. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında oluşabilecek bu ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanması içinse profesyonel bir hizmetin alınması önemlidir. İşim İçin Seyahat olarak sunduğumuz kurumsal otel rezervasyonu hizmetimiz sayesinde artık firmanız için gerçekleştireceğiniz iş gezilerinizde ihtiyacınız olan otel rezervasyon işlemleri için vakit harcamanıza gerek kalmayacak.


Otel Rezervasyonlarında En İyisine Sahip Olmak

İşim İçin Seyahat sizlere otel rezervasyonu konusunda özel olarak hizmet sunmaktadır. İster tek kişi olun ister bir grup halinde olun kurumsal otel rezervasyonu işlemlerinizde bizleri tercih etmeniz için birçok neden vardır. Hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatlerinizde ihtiyacınız olan konaklama işlemlerinin tarafımızca gerçekleştirilmesini sağlayarak bu konuda herhangi bir sorun yaşamadan konaklama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Sizlere sunulan otel rezervasyonu hizmetinde sizlerden gelen taleplere göre en iyi otel seçenekleri sizlere sunulmaktadır. Otel oda tipi, oda adedi, otel odasında ve otel de bulunmasını istediğiniz özellikler, lokasyon olarak özellikleri gibi birçok talebinize göre özel olarak araştırma yapılmaktadır. Bu araştırmalar daha önceden tecrübe edindiğimiz ve özel olarak iletişimde bulunduğumuz oteller ile gerçekleştirilmekte ve böylelikle sizlere her zaman en iyisi sunulmaktadır.

Otel konaklamalarında ücretlendirme de oldukça önemlidir. Sizlere sunduğumuz otel seçenekleri her zaman en iyi fiyat politikaları ışığında fiyatlandırmalar gerçekleşmektedir. Sizlerin talep ettiğiniz bütçeler çerçevesinde gerçekleştirilen çalışmalar ile bütçenize uygun otel rezervasyonları gerçekleştirilerek artık konaklamalarınız sizin için maddi bir külfet olmaktan da çıkmaktadır.


Otel Rezervasyonları ve Gider Takibi

Firmalar için konaklama giderlerini belgelendirmek oldukça önemlidir. Özellikle sık seyahate çıkan ve sayı olarak çok kişinin konaklama yaptığı firmalar bu konuda daha da dikkatli olmaktadır. Yapılan bu konaklamalarda ise yüksek ücretler ödenebilmektedir. Firmaların bu ücretleri vergilerinden düşmesi içinde konaklamaların faturalandırılması gerekmektedir.

İşim İçin Seyahat olarak bu konuda özel olarak durulmakta ve sizin gerçekleştirdiğiniz yurtiçi ve yurtdışı otel konaklamalarınızda gerekli olan faturalandırma evrakları sizlere ulaştırılmakta ve bu konuda herhangi bir sorun yaşamadan konaklama giderlerinizi vergiden düşme imkanından hemen yararlanabilirsiniz.


Bizler İle Çalışarak Birçok Avantajı Elde Etmeniz Mümkün

Otel rezervasyonu işlemleriniz için bizlerle çalışmanız sizlere birçok fayda sağlayacaktır. Bu faydalardan en önemlisi vakittir. Bilindiği gibi iş dünyasında vakit çok değerli bir unsurdur. Yoğun olarak çalışma faaliyetleri ile ilgilenen kişilerin iş seyahatleri için ayrıca konaklama işlemleri için de araştırma yapması kişilerin verimini düşürecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için sizler için otel rezervasyonu işlemlerini bizler gerçekleştirmekteyiz.

Bizlere telefon veya e-posta yolu ile ulaşarak otel ihtiyaçlarınızı sunabilirsiniz. Sizler için özel olarak hizmet verecek olan personelimiz istediğiniz özelliklere sahip olan konaklama işlemlerinizi gerçekleştirecektir. Böylelikle sizin herhangi bir araştırma yapmanıza gerek kalmayacaktır.


Otel Rezervasyonlarınızda Özel Fiyatlardan Yararlanın

Bizimle çalışarak otel rezervasyonu ihtiyaçlarınızı tarafımızca karşılanmasını talep etmeniz sizin için sadece zamandan tasarruf etmenize fayda sağlamamaktadır. Turizm sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız sizlere otel rezervasyonu işlemlerinizde özel fiyatlar sunmaktadır. Böylelikle otel rezervasyonu işlemleriniz her zamankinden daha uygun fiyatlara sağlanmaktadır. Maddi açıdan avantajlı fırsatlardan yararlanarak tüm dünyada konaklama imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Otel rezervasyonu ihtiyaçlarınızda profesyonel hizmet almak ve 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz bir destekçiniz olsun istiyorsanız sizlere sunduğumuz hizmetlerden hemen yararlanabilirsiniz. Otel rezervasyonu hizmetlerimizin yanı sıra rezervasyon iptali, değişiklikler ve diğer birçok imkandan yararlanarak seyahatleriniz için ihtiyacınız olan bütün hizmetleri tek bir merkezden alabilir ve böylelikle daha keyifli seyahat programları yapabilirsiniz.