preloader

İŞİM İÇİN SEYAHAT

E-Posta : info@isimicinseyahat.com

EMAIL

info@isimicinseyahat.com

Bizi Arayın

0(850) 304 03 58

Hizmetler

Kurumsal Kültür Turları

Kurumsal Kültür Turları

Günümüzde insanların tercih ettiği birçok tatil çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan biri olan grup halinde turlara katılmakta insanların sıklıkla tercih ettiği tatil çeşitlerinden biridir. Genel olarak insanların karşısına önceden planlanan tur programları çıkarılmakta ve belirlenen programa uyulmaları istenmektedir. İşim İçin Seyahat olarak bu konuda sizlere özel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetimiz ile tur programı sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenmektedir. Kendinizi özel hissedeceğiniz bu hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz.


Tur Programları Sizlere Neler Kazandırıyor?

Öncelikle tur programları hem yurtiçi hem de yurtdışı talepleriniz için gerçekleştirilebilmekteyiz. Geniş turizm ağımız sayesinde istediğiniz yere veya belirlenen süre zarfında birden fazla bölgeye gerçekleştirmek istediğiniz seyahatleriniz tarafımızca programlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz bu hizmet tamamen size özel olması ise ayrıcalıklı bir tatil geçirmenize olanak sağlar.

Tur taleplerinizde istediğiniz bölgeleri bizimle paylaşmanız yeterlidir. Bu talebiniz üzerinde sizlere özel olarak araştırılarak sunulan gezi programları sunulmaktadır. Sizlere sunulan bu programlardan dilediğinizi seçerek tatil programınızın oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle iş gezileri, alışveriş, kültür gezileri gibi birçok konseptten yararlanabilirsiniz.

Firmamız sizlere yurtiçi turlarda destek sunduğu gibi yurtdışı turlarda da gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Böylelikle dünyanın neresi olursa olsun istediğiniz tur programını bizlerle paylaşmanız yeterlidir. Uzun yıllardır turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız sizlere deneyimleri ile en iyi programları sunmaktadır.


Tur Programlarında Rehber Hizmetleri

Bilindiği gibi tur programları bir grubun beraber gerçekleştirdikleri bir gezi programıdır. Bu turlarda gruptaki kişilerin daha çok geziden faydalanması ve verimli bir turun gerçekleşmesi için rehbere de ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız sizlere sunduğu hizmetlerde tur rehberi hizmeti de sunmaktadır.

Rehber hizmetlerimiz özel olarak sunulmaktadır. Turun düzenlendiği bölgede gerekli olan bilgilere sahip olan tur rehberleri eşliğinde sizlere tur programları sunulmaktadır. Rehberler eşliğinde gerçekleştirilen turlar ile harika bir tur deneyimi yaşamanız mümkün.


Yurtdışı ve Yurtiçi Turları

Yurtdışında gezi düzenlemek istediğiniz ülkeleri belirleyerek bir tur oluşturabilirsiniz. Avrupa, Asya, Amerika, Afrika gibi birçok bölgede bulunan bir veya birden fazla şehrin gezilebileceği tur programlarını tercih ederek hayalinizdeki turun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Bu konuda tura katılacak olanların vize işlemleri de firmamız tarafından gerçekleştirilebilir.

Tur programları ise sizlere bağlı olarak şekillenmektedir. Turun süreceği toplam gün sayısı, hangi ülkelerde ne kadar süre kalınacağı, otel özellikleri, yemek özellikleri gibi birçok konuda sizlere alternatifler sunulmakta ve böylelikle tam da istediğiniz turun gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bu tur çalışmalarımız aynı zamanda yurtiçi içinde gerçekleşmektedir. Ülkemizin istediğiniz bölgesine gerçekleştirilebilecek tur programları sayesinde grup olarak istediğiniz özelliklere sahip bir turdan yararlanmanız mümkün olmaktadır.


Turlarda Uygun Fiyatlandırma

Firma olarak uzun yıllardır turizm sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Deneyimlerimiz ve imkanlarımız ile müşterilerimize her zaman en iyi fiyatı sunmak için gerekli olan bütün çalışmaları sürdürmekteyiz. Bu nedenle bizlerden hizmet alarak tur ve diğer organizasyonlardan yararlanan müşterilerimize özel fiyatlar sunmaktayız.

Hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin her zaman hizmetlerimizden yüzde yüz memnun kalması için hem kaliteli olanaklar sunmakta hem de bu olanaklara en iyi fiyatlara sahip olmaları için gerekli olan bütün çalışmaları sürdürmekteyiz. Bizlerden alacağınız hizmetlerde en uygun fiyatlar ile karşılık bularak seyahatlerinizi daha uygun bütçeler ile gerçekleştirme imkanından yararlanabilirsiniz.

İşim İçin Seyahat olanaklarından faydalanmak için 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizler için her zaman hizmetlerini devam ettiren firmamız her türlü talebinize en iyi şekilde karşılık vermek için gerekli olan bütün hizmetleri sunmaktadır. Sizlerde artık seyahatlerinizi daha iyi imkanlar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.