preloader

İŞİM İÇİN SEYAHAT

E-Posta : info@isimicinseyahat.com

EMAIL

info@isimicinseyahat.com

Bizi Arayın

0(850) 304 03 58

Hizmetler

Kurumsal Uçak Bileti

Kurumsal Uçak Bileti

Kurumsal yolculuk işlemlerinizin sizin için artık bir iş yükü olmasını istemiyorsanız İşim İçin Seyahat olarak kurumsal uçak bileti hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 20 yılı aşkım süredir verdiğimiz uçak bileti hizmetleri ile profesyonel olarak kurumsal firmalara hizmet vermekte ve ulaşım ihtiyaçları için gerekli olan bütün işlemleri büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. Böylelikle firmalar bu tür işlemler için ayrı bir efor sarf etmeleri gerekmediği gibi işlemleri çok kolay bir şekilde gerçekleşmekte.


Uçak Bileti Hizmetlerimiz

İşim İçin Seyahat sizin uçak bileti ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için özel bir sistem kullanır. Hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde bizlere telefon ile veya e-posta yolu ile ulaşarak uçak bileti talebinde bulunabilirsiniz. Sizin için özel olarak tayin edilen personelimiz en uygun uçak bileti fiyatları ile sizlere ayrıcalıklı fırsatlar sunar.

Talep ettiğiniz hem yurtiçi hem de yurtdışı uçak bileti işlemlerinde sizlere bütün alternatifler sunulmaktadır. Oldukça geniş bilet ağımız olduğu için bütün alternatiflere hemen ulaşabilirsiniz. Sizlere uygun olan ve en uygun bütçeler ile gerçekleştirebileceğiniz uçuşlar için biletleriniz sizler için rezerve edilir ve satın alma işlemleri gerçekleştirilir. Bütün bu işlemlerde sizler herhangi bir çalışma yapmadan bütün bilgilere ulaşma keyfini sürerek ulaşım işlemleriniz sizin için artık bir yük olmaktan çıkar.

Uçak bileti alma işlemi sonrasında da birçok işleme ihtiyaç duyulabilir. Bilet iptali, bilet değiştirme talebi, açığa alma talepleri, biletleme, grup rezervasyonu gibi birçok işlemin gerçekleşmesi için sadece bizlere talepte ulunmanız yeterlidir. Yetkili personellerimiz işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirerek taleplerinize hemen cevap verecektir. Biletler ile ilgili yapılan bütün bilet işlemleri firmanız için maddi açıdan en faydalı yöntemler kullanılarak gerçekleştirilir.

İşim İçin Seyahat, Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Global, Sun Express, Onur Air havayolu firmalarının yetkili acentesidir. Özellikle bilet rezervasyonlarınızda çok alımlarda özel indirimlerden faydalanarak ulaşım ihtiyaçlarınızı daha uygun seviyelere indirebilirsiniz.


Ulaşım Giderlerinizi Daha Kolay Kontrol Edin

Firmalar yaptıkları giderleri beyan etmek isterler. Ulaşım giderlerinin çok olduğu firmalar ise bu alanda sürekli harcama yaptıkları için ulaşım harcamalarını faturalandırmalıdır. Kurumsal uçak bileti hizmetlerimiz ile bu konuda yaşayabileceğiniz sorunların önüne geçebilirsiniz.

İşim İçin Seyahat olarak sizlere sunduğumuz uçak bileti hizmetlerimizde firmanızın unvanına düzenlenen faturalar ile ulaşım giderlerinizi hemen belgeleyebilirsiniz. Kurumsal kimliğimiz ile verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde firmanız ulaşım ile alakalı gerekli olan bütün hizmetleri almaktadır. Üstelik bu hizmetleri telefon, e-posta yöntemi ile kolay bir şekilde talep edebilmektedir.


İşim İçin Seyahat İle Ayrıcalıklarınız

İşim İçin Seyahat uçak bileti hizmetleri ile özel olarak kurumsal firmalara hizmet vermektedir. Sizlere özel olarak sunduğumuz hizmetlerimizden biri olan ve online olarak gerçekleştirebileceğiniz Charter satışları ile istediğiniz gibi uçuş programlarını en kolay şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Dünyanın birçok bölgesine düzenlenen uçak seferlerinden yararlanarak bilet arama sorununuzu da aşmış olacaksınız. Bilet satış ve satış sonrası bütün hizmetleri sunan firmamız 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile özelikle ülkeler arası saat farkından etkilenmemenize olanak sağlar.

Bizler sadece İşim İçin Seyahat aracılığı ile almış olduğunuz biletler için değil, başka platformlardan aldığınız biletler içinde gerekli olan işlemleri sizler adına gerçekleştirebiliriz. Gerçekleştirdiğiniz Corporate Anlaşmaları çerçevesinde de sizlerden gelecek taleplere hemen cevap vererek işlemlerinizi hızlı bir şekilde yerine getirmekteyiz.

İşim İçin Seyahat ile çalışmaya başladığınızda biletleriniz tarafımızca özel olarak takip edilir. Oluşabilecek herhangi bir uçuş iptali, uçuş saat değişikliği ve diğer durumlarda sizler haberdar edilir ve böylelikle herhangi bir sürpriz yaşamanız engellenir. Sizlerde bu kaliteli hizmetten faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.