preloader

İŞİM İÇİN SEYAHAT

E-Posta : info@isimicinseyahat.com

EMAIL

info@isimicinseyahat.com

Bizi Arayın

0(850) 304 03 58

Hizmetler

Kurumsal Vize İşlemleri

Kurumsal Vize İşlemleri

Yurtdışı seyahatlerinizde ülkemizden vize talep eden ülkelere giriş yapmak için belirli prosedürlerin uygulanması ve vizenin alınması gerekmektedir. Yurtdışı seyahatler özellikle iş seyahati olduğunda vize alırken herhangi bir sorun yaşamadan iş seyahatini askıya aldırmadan vizenin alınması gerekir. İşim İçin Seyahat olarak bu konuda sizlere kurumsal hizmet vererek vize işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde sürdürülmesini sağlamaktayız.


Vize İşlemlerinde Sizlere Neler Sunuyoruz?

Bilindiği gibi vize işlemleri ülkelerin konsoloslukları ile yürütülmektedir. Konsolosluklara vize başvuruları ise belirli evrakların sunulması ile yapılmaktadır. Hazırlanan evraklar hemen hemen birbirine benzese de bazı nedenlerden dolayı değişiklik göstermektedir. Özellikle her ülkenin kendine özgü istediği belgeler bulunabilmektedir.

Yapacağınız seyahatin türüne göre de istenilen evraklarda değişiklikler oluşmaktadır. Bu nedenle yapılacak olan vize başvurularında doğru evrakların sunulması çok önemlidir. Vize başvurularında başvuruların ret olmasındaki en önemli nedenler arasında evrak eksikliği veya evrakların yanlış olarak sunulması görülmektedir.

İşim İçin Seyahat olarak vize başvurularınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirip, sorunsuz bir şekilde vizenizi almanız sağlanmaktadır. Bu konuda uzman olan firmamız hangi ülkeden vize almanız gerekiyorsa o ülkenin prosedürlerine göre sizlerden evraklarınızı talep etmekte ve bizzat ülke konsolosluğuna bizler evraklarınızı sunmakta ve gerekli olan bütün başvuru işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Vize başvurusu sonrasında da gerekli olan bütün süreç tarafımızca takip edilerek vize işlemleri tamamlanmaktadır. Diğer taraftan konsolosluk tarafından görüşmeye çağırılmanız durumunda da sizlere refakat ederek gerekli olan bütün desteğimizi sürdürmekteyiz.

Vize işlemlerinin başından sonuna kadar gerekli olan bütün işlemleri yürüten firmamız sizlerin sorunsuz ve kolay bir şekilde vize almanız için bütün süreçleri takip etmektedir.


Yurtdışı Seyahatleriniz İçin Büyük Kolaylık Sunuyoruz

İş seyahatlerinizin büyük bir bölümü yurtdışına oluyorsa özel bir vize asistanına ihtiyacınız olacaktır. Yoğun iş temposunun yanı sıra vize işlemleri ile bizzat ilgilenmek sizin için büyük bir zaman kaybı olacaktır. Bu nedenle bırakın bu konuda sizlere gerekli olan vize asistanlığı desteğimizi sunalım ve artık vize başvurusu yapmak ve vize almak sizin için yorucu olmaktan çıksın.

Bizimle sürekli olarak çalışmak isteyen müşterilerimize özel olarak takip sistemi uygulamaktayız. Sizlere özel olarak atanan personelimiz sizin vize işlemleriniz ile ilgili her adımı bizzat takip ederek vize işlemlerinizin hem hızlı hem de kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Sizin almak istediğiniz vize hakkında bilgi vermeniz yeterlidir. Diğer bütün işlemler tarafımızca gerçekleştirilir.

Bu konuda bizlerden destek almak isteyen müşterilerimizin aynı zamanda vize evraklarının bir nüshası özel olarak muhafaza edilir. Bu işlem sayesinde vize başvurusu talebinde bulunduğunuzda hiç vakit kaybetmeden sizin için gerekli olan evraklar hazırlanır. Böyle bir durumda sizlerden sadece güncel olması gereken evraklar talep edilir ve vize başvurusu gerçekleştirilir. Böylelikle vize başvurularınız her zaman hızlı bir şekilde işleme alınır.


Kurumsal Vize Başvuruları Artık Daha Kolay

Vize başvuruları her zaman tek kişi için yapılmaz. Şirketçe yapılan gezilerde birden fazla kişi için vize talebinde bulunulabilir. Bu nedenle firmamız bu konuda özel olarak çalışma yaparak kurumsal vize başvurusu işlemlerinizde sizler için talep ettiğiniz kişiler adına toplu olarak vize başvurusu yapabilmektedir. Böylelikle birçok kişinin vize başvurusu talebi ile ilgilenmek zorunda kalmazsınız.

Sizlerde vize işlemleriniz için en iyi hizmeti almak ve başvurularınızın sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için İşim için Seyahat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 7 gün 24 saat sunulan özel hizmet sayesinde işlemlerinizi her zaman gerçekleştirmenin keyfini sürebilirsiniz. Bizler ile seyahatleriniz daha keyifli hale gelecektir.