preloader

İŞİM İÇİN SEYAHAT

E-Posta : info@isimicinseyahat.com

EMAIL

info@isimicinseyahat.com

Bizi Arayın

0(850) 304 03 58

Kurumsal Sayfalar

Kalite Politikamız


Turizm sektöründe lider bir kuruluş olmayı hedefleyen İşim İçin Seyahat; ülke ekonomisine katkıda bulunan, toplumsal sorumlulukların bilincinde, hayatın sürdürülebilirliği için oluşturduğu turizm alanlarında çevreye duyarlı bir şirket olarak;


  • Teknolojiyi yakından takip ederek güncellenen servisleri biletleme ve rezervasyon işlemlerinde kullanmak.
  • Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak, hizmet teslimini zamanında gerçekleştirmek.
  • Her seviyede eğitimli insan kalitesine verdiği önemle çalışanlarına gerekli eğitim programlarını hazırlamak ve uygulamak.
  • Proje üretim konusunda uzman ekibi, çözüm ortakları ve taşeronları ile çevre değerlerinin korunmasında dünya standartlarını uygulamak.
  • Tüm uygulama faaliyetlerini, oluşabilecek çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlamak ve bu yönde gerekli kaynakları kullanmak.
  • Gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası yaşam alanları oluşturmak için etkin bir şekilde çalışmak.

İletisim Politikamız

İletişim yüzyılı olarak nitelendirilen içinde bulunduğumuz teknoloji çağında, insanların sizi ne kadar ve nasıl tanıdığı oldukça önemlidir. İşim İçin Seyahat bu önem doğrultusunda yaptığı her başarılı çalışmanın ardından uygun tanıtım materyallerini etkili bir biçimde kullanmakta ve çalışmalarından kamuyu haberdar etmektedir. Yürütmüş olduğu sosyal sorumluluk kampanyalarında da medya ile iş birliği içresinde olan firma, gerçekleştirdiği başarılı projeler ile anılmaktan mutluluk duymaktadır.

İstihdam Politikamız

İşim İçin Seyahat’in istihdam politikası bulunduğu bölgeyi kalkındırma önceliğiyle belirlenmiştir. Yeni personel alımlarında turizm sahası yakınındaki yerleşim yerlerinden başlayan bir süreç yürütülmektedir. Buna göre ihtiyaç duyulan personelin özellikleri belirlendikten sonra öncelikle turizme elverişli bölgelerden olan adaylar değerlendirilmektedir.


Halkla İlişkiler Politikamız

İşim İçin Seyahat’in tüm Türkiye de hizmet vermeye müsait alt yapısı olup, uluslararası standartlara göre Türkiye'nin önde gelen Turizm firmalarından biri olarak amacı, bilinen en iyi teknolojiyi kullanarak içinde bulunduğu sektörlerin gelişmesine ve Türk ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Güven ve karşılıklı kazanımlara dayanan ilişkiler kurulmasının İşim İçin Seyahat'in ticari başarısı için önemli olduğu inancını taşımaktayız. İşim İçin Seyahat’in tercih edilen ticari ortak olması için yükümlülüğümüz bütün ilişkilerimizde karşılıklı kazanımlar yaratmaktadır.

Başarımızı ve başarılarımızı şu hususları dikkate alarak uygulamaktayız: Beraber çalıştığımız toplumların bütün üyelerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine saygı ve anlayış göstermek; Faaliyetlerimizi birlikte çalıştığımız toplumların fayda sağlayacakları şekilde yürütmek; İçinde çalıştığımız toplumların sorumlu birer üyesi gibi davranmak; Bireylerin değerlerine, görüşlerine ve haklarına saygı göstermek.


Kalite Politikamız