preloader

İŞİM İÇİN SEYAHAT

E-Posta : info@isimicinseyahat.com

EMAIL

info@isimicinseyahat.com

Bizi Arayın

0(850) 304 03 58

Kurumsal Sayfalar

Misyonumuz


Kurumsal seyahat turizmine yıllarını vermiş uzman kadromuz ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı maksimum hizmet kalitemiz ile bir sonraki seyahat planınızın yine tek adresi olmaktır. Bağlı bulunduğumuz ana hissedarımız Traveland Turizm A.Ş. (2n1k Seyahat Acentası) 'nin vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda, müşterilerimize değer katacak profesyonel hizmetleri, uygun fiyat ve kaliteli servis anlayışıyla sunarak, Traveland Turizm A.Ş.'nin güvenilir iş ortağı olmaktır.


  • Gelişmekte olan kurumsal turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmeti, servisi ve kaliteyi profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.

  • Kurumsal ve Devlet dairesi müşterilerimiz için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri ve yetenekleri ile müşteriyi yönlendirici hizmetleri sunan, temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı ve kaliteden taviz vermeyen bir şirket olarak ilk tercih edilen isim olmaktır.

  • Sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimize karşı açık, adil, saygılı, mütevazi olmak; yapmış olduğumuz çalışmalarda ise işini keyifle yapan, yeni fikirlere açık personellerimizle birlikte maksimum verimi elde etmek ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

  • Tüm hizmet verdiğimiz alanlarda güvenli, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile Dünya ve Türkiye pazarında müşterimiz olan şirketlere üstün hizmet sunmak ve tüm paydaşlarımıza katma değer yaratmak.​​​​

Misyonumuz