preloader

İŞİM İÇİN SEYAHAT

E-Posta : info@isimicinseyahat.com

EMAIL

info@isimicinseyahat.com

Bizi Arayın

0(850) 304 03 58

Sayfalar

İşim İçin Seyahat Nedir?


İşim için seyahat; kurumsal seyahat hizmetleri veren bir internet sitesidir. Kurumsal seyahat sektöründeki tüm işlemleri bir araya getiren bir sistem üzerine kurulmuştur. Şirket, Kurum tarafından atanacak bir personel sistem üzerinde yetkilendirilerek bütün satın alma işlemlerini tek bir platform üzerinden gerçekleştirebilir. Bu sayede Uçak biletinizi satın alırken diğer yandan seyahat gerçekleştireceğiniz lokasyonda otelinizi de anında listeye bilir bütçenize uygun olanı kombin şeklinde satın alabilirsiniz. Bunların yanı sıra İşim İçin Seyahat sisteminde havalimanı transfer, araç kiralama gibi işlemleri de kolayca satın alabilirsiniz.


Sistemimizin diğer en önemli kısmıda faturalandırma kısmıdır satın aldığınız hizmetin faturası işlemden ortalama 24 saat içerisinde sizlere iletilir. Detaylı raporlama sistemimiz sayesinde de günlük, aylık ve yıllık olarak seyahat harcamalarınızı detaylı olarak görebilirsiniz.  Sistemimiz tamamen kullanıcı odaklı olarak tasarlanmıştır işlemlerinizi tek bir panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


İşim İçin Seyahat sisteminin avantajlarından biriside destek kısmıdır. Çalışmaya başladığımız firmalara tüm sosyal medya mecralarından ve çağrı merkezimiz üzerinden 7/24 olarak destek vermekteyiz. Haftanın her saati ulaşılamama problemi olmadan bizlerle iletişim halinde olabilirsiniz. Bunların yanı sıra çalışmaya başladığımız firmalara Whatsapp üzerindende grup oluşturarak destek vermekteyiz. Firmanızın veya kurumunuzun atadığı yetkili personel ile whatsapp grubu oluşturulur bu gruptan her türlü bilet satın alma, otel rezervasyonu yapma, araç kiralama gibi birçok konuda fikir alışverişinde bulunur ve destek sağlarız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilir 7/24 bizlerden çekinmeden destek alabilirsiniz.


İşim İçin Seyahat Nedir?