preloader

İŞİM İÇİN SEYAHAT

E-Posta : info@isimicinseyahat.com

EMAIL

info@isimicinseyahat.com

Bizi Arayın

0(850) 304 03 58

Sayfalar

Sıkça Sorulan Sorular


 • Neden İşim İçin Seyahati Tercih Etmeliyim?

  Büyük Kurumlar ve şirketlerde seyahat yönetimi ve buna bağlı olarak satın almalar kontrol altında tutulması gereken önemli bir süreçtir. Sistemimize dahil olarak kurumsal seyahat işlemlerinizi çok kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.İşim İçin Seyahat'in müşterisi olmanız bir çok avantajı sizlere sunacaktır. Bunların başında satın almadan önce uzun süreli rezervasyon imkanı, uygun fiyatlı biletleme ve satın alma gelmektedir.

 • Uçak bileti ve Konaklama Maliyetleri Nasıl Düşüyor?

  İşim İçin Seyahat uçak bileti fiyatlandırmada en uygun alternatifleri listeleyerek fiyat karşlaştırma imkanı sağlamaktadır. Kullanımı rahat, kolay arayüzü ve gelişmiş listeleme imkanı sunan sistemimiz 1000lerce havayolu firmasını ve sağlayıcıyı karşılaştırarak size en uygun bileti sunar. Sistemimiz sizlere büyük ölçüde zamandan tasarruf sağlamaktadır.

 • Sisteminize Dahil Olursak Satın Almaları Kim Gerçekleştirecek?

  Şirketinizin yada kurumunuzun yetkilendirdiği birim veya kişi (Satın Alma Müdürü, Seyahat Yöneticileri) satın almalarınızı anında gerçekleştirebilir.

 • Fiyatlandırma Nasıl Oluyor?

  Sistemimizi kullanmanız tamamen ücretsizdir. Firmamızın kazancını net olarak yapacağımız sözleşmede görebileceksiniz. Yıllık ortalama seyahat harcamanıza göre bu tutarlar değişmektedir.


Sıkça Sorulan Sorular