preloader

İŞİM İÇİN SEYAHAT

E-Posta : info@isimicinseyahat.com

EMAIL

info@isimicinseyahat.com

Bizi Arayın

0(850) 304 03 58

Uçak Bileti

Binlerce havayolu firmasını karşılaştırın en uygun uçak biletini satın alın, rezervasyon yaptırın.

Vize İşlemleri

Şirketinzin tüm vize işlemlerinizi tek bir çatı altında toplayarak zamandan kazanın.

Konaklama & Otel

Yüzlerce otel arasından bütçenize uygun olan oteli satın alın yada rezervasyon yaptırın.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

şirketimizi tercih etmeniz için nedenlerimiz

Sonuç Odaklı Çözüm

Otel ve uçak bileti rezervasyonlarınızda hızlı ve alternatif çözümler.

Düşük Maliyet

Sizler için alternatif uçuşları ve otelleri araştırıyor en düşük maliyeti sunuyoruz.

Profesyonel Destek

Alanında uzman ekibimizden tüm işlemlerinizde profesyonel destek alın.

Ücretsiz Rezervasyon

Kesinleşmemiş tüm seyahatleriniz için ücretsiz rezervasyon desteği.

Cari Hesap

Haftalık, aylık ve nakit ödeme seçenekleri ile bütçee dostu çalışma şartları.

7/24 Müşteri Desteği

Çağrı merkezimizden 7/24 telefon ile destek alabilir işlem yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Kurumsal seyahat hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve şirketinizin, kurumunuzun uçak bileti, otel rezervasyonu, vize transfer işlemleri için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Teklif ve fiyat bilgisi için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Duyurular

Referanslar

İşim İçin Seyahat


Kurumsal seyahat hizmetlerine yeni bir heyecan katmak üzere yola çıkan firmamız güncel teknolojileri takip ederek sizlere hem zamandan hemde maliyetten tasarruf etmenizi sağlamanızı misyon edinmiştir. Kurumsal seyahat danışmanlığı konusunda her türlü bilgi ve birikime sahip kadromuz ile sizlere hizmet etmekten memnuniyet duymaktayız. Seyahat planınızı oluştururken ilk elden desteği sizlere veriyoruz. Online raporlama sistemimiz sayesinde ne kadar ücret ödeyerek uçtuğunuzu, konakladığınızı, kdv vb. vergi tutarınızı ve hangi havayollarını tercih ettiğinizi anlık olarak görebilir raporları bilgisayarınıza indirebilir dilerseniz mail olarak alabilirsiniz.

Şeffaflık politikamız gereği ödemenizin tüm ayrıntıları efatura dökümanında belirtilmektedir. Kurumlara ve şirketlere özel ekibimiz ile 7/24 acil destek hattımız ile her türlü konuda yardımcı olmaya çalışmaktayız. Api ve Xml sistemlerini kullanarak bir oteli birden çok sağlayıcıdan kontrol ederek en düşük maliyeti ve alternatifi sizlere sunuyoruz. Aynı şekilde uçak bileti sistemlerindede uçuşu eğer direkt yetkili olduğumuz havayolu firması ise kendisinden temin ederek değilsek yine bir çok sağlayıcıyı kontrol ederek sizlerin en uygun fiyatlarla uçmasını sağlamaktayız. Ürün ve hizmet gruplarımızın başlıklarını şekilde sıralayabiliriz. Kurumsal Uçak Bileti, Kurumsal Konaklama, Kurumsal Transfer ve kurumsal vize işlemleri. Ödeme işlemlerinden birden çok bankanın mail order ve kredi kartı altyapılarını kullanmaktayız. Bunlara istinaden anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile otel ve bilet satın almalarınızı taksitlendirebilirsiniz.

Kurumsal Vize ile akalı olarakta Firmamız İstanbul’da bulunan büyükelçilik, konsolosluk ve aracı kurumlarla sürekli irtibat halindedir. Vizenizi güvenle ve hızla alabilmeniz için deneyimli personelimiz sizleri vize alacağınız ülkenin prodüsürlerine uygun olarak yönlendirecektir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için talep formunu doldurabilir yada iletişim kısmındaki numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. İşim İçin Seyahat olarak daima yanınızdayız.