preloader

İŞİM İÇİN SEYAHAT

E-Posta : info@isimicinseyahat.com

EMAIL

info@isimicinseyahat.com

Bizi Arayın

0(850) 304 03 58

BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

Hakkımızda

İşim İçin Seyahat Tursab A grubu işletme belgeli Traveland Turizm Anonim Şirketi'nin iştirakidir. Traveland Turizm A.Ş. 10051 belge numarası ve 2N1K Seyahat Acentası ünvanı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Seyahat Acentaları Birliği üyesidir.


Kurumsal seyahat hizmetlerine bir çok yılını vermiş uzman kadromuz ile sizlerin yanında olmaktan memnuniyet duymaktayız. İş seyahatlerinizde tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitemiz ile bir sonraki iş seyahatinizin yine tek adresi olmak için çalışmaya devam etmekteyiz. Edinmiş olduğumuz etik anlayış ve dürüstlük çerçevesinde kurumsal hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ile sağlam dostluklar kurmaktayız. "Uygun Fiyat, Yüksek Kalite" Sloganı ile kurumsal seyahat turizmine yeni bir heyecan getirmekteyiz.


Uygun fiyatı sağlayabilmek ve en ucuz maliyeti bulmak için aracı firma olmadan sizlere hizmet vermekteyiz. Aracı firmalara ödenen komisyon miktarlarını sizlere indirim olarak yansıtmaktan aşırı memnuniyet duymaktayız. Türk Hava Yolları, Pegasus Airlines, Onur Air, SunExpress, AnadoluJet, Atlasglobal gibi bir çok yerli havayolu firmasının yetkili acentalığını yapmaktayız. Amadeus, Sabre, Galileo gibi yetkili servis sağlayacılarından diğer havayolu biletlerini temin ederek sizlerin uygun ve ucuz fiyatlarla uçuş gerçekleştirmesini sağlamaktayız.


Yurtiçi ve Yurtdışı lokasyonlu bir çok otelle özel anlaşmalar yaparak kurumsal müşterilerimizin uygun fiyatlarla konaklama ihtiyaçlarını karşılamarını sağlamaktayız. Tatilbudur, Tatil.com, Hotels.com, Mng Turizm gibi bir çok yerli turizm firmalarının yetkili satış acentalığını yapmaktayız. Bunların yanı sıra Expedia, Booking.com, Ratehawk gibi yurtdışı otel sağlacıları ile de özel anlaşmalar yaparak kurumsal müşterilerimizin seyahat giderlerini en aza indirmeyi hedeflemekteyiz.


Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimize istinaden 2019 yılının aralık ayında kurmuş olduğumuz www.isimicinseyahat.com web sitesi ile müşterilerimiz için etkin, doğru ve zahmetsiz olarak kurumsal seyahat işlemlerini yapmalarını sağladık. Teknoloji ve kurumsal odaklı pazarlama kanalları ile rahat ve konforlu ulaşımın önemli isimlerinden biri olmayı başardık. Türkiye ve Yurtdışındaki firmalarla imzalamış olduğumuz anlaşmalar ile siz değerli müşterilerimizin özel indirimler ve avantajlar elde etmesini sağlamış bulunmaktayız.


Bir çok bölgedeki ofis ve çağrı merkezlerimiz ile kurumsal müşterilerimize daima ilk elden hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezi numaralarımızdan 7/24 ulaşılabilir olarak haftanın her dakikası ve her saatinde sizlerin yanında olmaya gayret göstermekteyiz. Bir çok tatil ve tur paketini bölgelerde sahip olduğumuz araçlar ve çalışanlarımız sayesinde uygun fiyatlarla sizlere sunmayı başardık. Sizlerde müşterimiz olmak ve kurumsal hizmetlerimizden yararlanmak için çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.